Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Katalog zawiera listę programów udostępnionych za darmo na stronie internetowej.

 1. Generator Kodów QR
  Darmowy program do tworzenia kodów QR (QrCode). Tworzy obrazek PNG, który może zawierać adres strony internetowej, dowolny tekst, numer telefonu, wiadomość SMS, e-mail, wizytówkę biznesową – vCard, dane do sieci WiFi jak również lokalizację miejsca na mapie Google.
 2. RegExp online
  Darmowe narzędzie udostępnione w języku polskim, angielskim. Program RegExp online służy do testowania wyrażeń regularnych. Należy podać wyrażenie regularne jak również przykładowy tekst, w którym podane wyrażenie regularne będzie szukało dopasowań.
 3. PagePeeker
  Czasami potrzebujemy Screenshots strony internetowej, jeśli chcemy to zrobić jednym kliknięciem warto odwiedzić stronę www.pagepeeker.com.
 4. Internet Archive Wayback Machine
  Jeśli posiadacie ulubiony serwis i chcecie zapoznać się z wyglądem strony internetowej np. z roku 2000, zapraszamy do zapoznania się z archiwum Internetu.
 5. validator.w3.org
  Możemy sprawdzić na stronie internetowej poprawność dokumentów HTML.
 6. Generator Lorem Ipsum
  Lorem Ipsum - tekst używany do wypełniania m.in. stron internetowych podczas projektowania.
 7. Schematy koloru
  Narzędzie online wspierające dobieranie kolorów dla strony internetowej, pomaga również dobrać kolory z wybranego przez nas zdjęcia. Na stronie można również zapoznać się z motywami stworzonymi przez innych użytkowników programu.

 

Książki Helion